O NAS

My… w Kwiaciarni Atena… po prostu kochamy kwiaty 🙂

Kwiaciarnia ATENA

Kwiaciarnia Atena jest firmą, którą założyła w 1998 roku moja Mama. Nazwa kwiaciarni, zainspirowana była odmianą białej róży. Były to czasy, kiedy profesjonalna florystyka stawiała w Polsce swoje pierwsze kroki. Wtedy narodziła się we mnie miłość do kwiatów i florystyki. Aby zaspokoić swoją ciekawość i jednocześnie wyjść na przeciw klientowi zaczęłam uczęszczać na różne szkolenia. Cały czas czuję głód wiedzy i staram uczestniczyć się w różnego typu warsztatach.

 

Chcę, aby osoby odwiedzające naszą kwiaciarnię zaraziły się miłością do kwiatów i uwrażliwić je na piękno, które dała nam natura. Bez kwiatów dla mnie życie byłoby smutne i ponure. Staramy się, aby kompozycje kwiatowe stworzone przez nas, na każdą okazję wprowadzały dodatkowy, pozytywny impuls w życiu człowieka. Najwyższa jakość produktu i usług gwarantuje Wasze zadowolenie. Odwiedź nas, a kwiaty staną się nieodzownym elementem w Twoim życiu.

 

Z przyjemnością i entuzjazmem oferujemy Państwu klasyczną ofertę, do której zaliczamy bukiety okolicznościowekompozycje w naczyniachdekoracje florystyczne, wieńce, wiązanki oraz ofertę ślubną – dekoracje florystyczne ślubów, pojazdów oraz przede wszystkim pięknych i wyjątkowych bukietów ślubnych. Nasza Kwiaciarnia mieści się w Luboniu, ale działamy na całym rynku regionalnym. 

 

Serdecznie zapraszam  

Natalia Różalska

 

ADRES 

Kwiaciarnia ATENA

ul. Traugutta 24a

62-030 Luboń

KONTAKT

tel.: 61 813 04 54

tel.: 533 888 475

sklep@kwiaciarniaatena.pl

NUMER KONTA

Bank Millenium

70 1160 2202 0000 0002 2795 4103