FLORYSTYKA ŚLUBNA

Zapewniamy pełną obsługę florystyczną uroczystości ślubnej. Dla panny młodej przygotujemy dopasowaną wiązankę, która będzie współgrać z suknią oraz całą oprawą weselną. Kształt jak i kolorystykę bukietu dobieramy na indywidualne życzenie zamawiających.  

Dekoracja sali jest istotnym elementem uwydatniającym piękno i rangę ceremonii. Oferujemy wiele różnych wystroi, które dostosowujemy do architektury, indywidualnych preferencji klienta oraz skali uroczystości. Zapewniamy kompleksową obsługę od projektu po montaż.

W naszym portfolio znajdą Państwo zarówno przykłady bukietów ślubnych jak i pozostałych dekoracji. 

Realizacja - Kwiaciarnia Atena w Luboniu, Traugutta 24A, bukiety, kompozycje i dekoracje ze świeżych kwiatów

BUKIETY ŚLUBNE

Piękne, świeże kwiaty w połączeniu z instynktem artystycznym i umiejętnościami naszych florystek wyrażą wyjątkowość dnia Twojego ślubu.

Realizacja ślub - Kwiaciarnia Atena w Luboniu, Traugutta 24A, bukiety, kompozycje i dekoracja ślubne

DEKORACJE  ŚLUBÓW

Dekoracja sali w dniu ślubu jest istotnym elementem uwydatniającym piękno i rangę ceremonii. Spełnimy Wasze marzenia i pomożemy przygotować ślub jak z bajki.

Realizacja - Kwiaciarnia Atena w Luboniu, Traugutta 24A, bukiety, kompozycje i dekoracje ze świeżych kwiatów

DEKORACJE POJAZDÓW

Oferujemy ozdoby samochodów i innych pojazdów do ślubu. W samochodzie udekorowanym przez nas poczujesz się naprawdę wyjątkowo.

W branży ślubnej szacuje się, że Para Młoda na dekoracje przeznacza zazwyczaj od 5 do 10% budżetu na wesele. Każdą oertę przygotowujemy indywidualnie i każda jest inna, dedykowana dla konkretnej Pary Młodej, która zleciła nam oprawę ślubną.

Aby przygotować ofertę dla Was musimy szczegółowo poznać Wasze potrzeby i wyobrażenia, a Wy powinniście mieć sprecyzowane oczekiwania odnośnie poszczególnych elementów dekoracji. Koszt dekoracji ślubnych możemy podać dopiero, gdy wiemy, co mamy udekorować (sala weselna, kościół, urząd stanu cywilnego, samochód….), dla ilu gości, z jakich materiałów oraz w jakim stylu.

Aby pomóc Wam w poznaniu tematu aranżacji ślubnych przygotowaliśmy dla Was ogólną ofertę, która  nie odpowie Wam na pytanie „za ile”, ale pokaże nasze możliwości i przykładowe realizacje w różnej kolorystyce i różnym stylu. Wykorzystajcie tą ofertę jako przewodnik i poradnik po dekoracjach ślubnych, który ułatwi Wam przygotowanie listy Waszych potrzeb i oczekiwań. Mamy nadzieję, że równocześnie uda się nam Was zainspirować!

Jeśli nasze realizacje trafią w Wasz gust i będziecie zainteresowani współpracą – zapraszamy do kontaktu, spotkamy się, porozmawiamy i przygotujemy szczegółową ofertę.

Zainteresowała cię nasza oferta?

Masz pytania?

Napisz do nas!

12 + 9 =

ADRES 

Kwiaciarnia ATENA

ul. Traugutta 24a

62-030 Luboń

KONTAKT

tel.: 61 813 04 54

tel.: 533 888 475

sklep@kwiaciarniaatena.pl

NUMER KONTA

Bank Millenium

70 1160 2202 0000 0002 2795 4103