FLORYSTYKA OKOLICZNOŚCIOWA

 

Realizacja - Kwiaciarnia Atena w Luboniu, Traugutta 24A, bukiety, kompozycje i dekoracje ze świeżych kwiatów

BUKIETY & KOMPOZYCJE

Kwiaty towarzyszą nam w życiu w różnych okolicznościach. Tworzymy piękno nawet na najmniejsze uroczystości, niezapomniane chwile, bądź też w podziękowaniu dla kogoś wyjątkowego.

Kwiaciarnia Atena_flowerbox

FLOWER BOXY

A gdyby tak piękno natury zaaranżować w pudełeczku i podarować komuś z miłości, z wdzięczności lub na pamiatkę? Od minimalistycznych bliskich naturze, emanujących spokojem kompozycji, po eksplodujące barwą formy – to wachlarz naszych możliwości, gdy tworzymy flower boxy.

WIANKI

Zapraszamy do Kwiaciarni Atena po plecione z żywych kwiatuszków wianki komunijne – nieodłączny element stroju dziewczynek przystępujących do Pierwszej Komunii. Cudownie prezentują się tradycyjne stokrotki, konwalie i drobne różyczki w połączeniu zielonymi listeczkami i białą wstążką.

LAS W SŁOIKU

„Las w słoiku” to oryginalna kompozycja z roślin ułożona w szklanym naczyniu. Mamy ogromny wybór kształtów i rozmiarów szklanych naczyń, a roślinki komponujemy indywidualnie uwzględniając styl i oczekiwania Klienta, jak również preferencje roślinek, tak aby stworzyć im optymalne warunki.

Kwiaciarnia Atena w Luboniu, dekoracje świąteczne

KWIATY DONICZKOWE

W naszej kwiaciarni mamy kilkadziesiąt najpiękniejszych gatunków i odmian  kwiatów w doniczkach, zarówno gatunki rodzime, jak i egzotyczne. Miłośnicy kaktusów i sukulentów również znajdą u nas unikatowe okazy.

Staramy się, aby w naszej ofercie były oryginalne doniczki i osłonki w różnych stylach, kolorach i rozmiarach, pasujące do różnych wnętrz i aranżacji.. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze osłonki, która uwydatni kwiat i stworzy z nim idealną parę – z chęcią doradzimy!

Kwiaciarnia Atena w Luboniu, dekoracje świąteczne

DEKORACJE ŚWIĄTECZNE

Na Boże Narodzenie i Wielkanoc oferujemy wiele rozmaitych dekoracji i kompozycji, które w Państwa domach pomogą stworzyć świąteczny klimat. 

Wykonujemy dekoracje sezonowe i aranżujemy całe wnętrza, aby pachniały świętami w najbardziej wyjątkowe dni w roku.

ADRES 

Kwiaciarnia ATENA

ul. Traugutta 24a

62-030 Luboń

KONTAKT

tel.: 61 813 04 54

tel.: 533 888 475

sklep@kwiaciarniaatena.pl

NUMER KONTA

Bank Millenium

70 1160 2202 0000 0002 2795 4103