FLORYSTYKA OKOLICZNOŚCIOWA

 

BUKIETY, KOMPOZYCJE ORAZ WIĄZANKI NA RÓŻNE OKAZJE

Kwiaty towarzyszą nam w życiu w różnych okolicznościach. Tworzymy piękno nawet na najmniejsze uroczystości, niezapomniane chwile, bądź też w podziękowaniu dla kogoś wyjątkowego.

FLOWER BOXY

A gdyby tak piękno natury zaaranżować w pudełeczku i podarować komuś z miłości, z wdzięczności lub na pamiatkę? Od minimalistycznych bliskich naturze, emanujących spokojem kompozycji, po eksplodujące barwą formy – to wachlarz naszych możliwości, gdy tworzymy flower boxy.

WIANKI

Zapraszamy do Kwiaciarni Atena po plecione z żywych kwiatuszków wianki komunijne – nieodłączny element stroju dziewczynek przystępujących do Pierwszej Komunii. Cudownie prezentują się tradycyjne stokrotki, konwalie i drobne różyczki w połączeniu zielonymi listeczkami i białą wstążką.

LAS W SŁOIKU

“Las w słoiku” to oryginalna kompozycja z roślin ułożona w szklanym naczyniu. Mamy ogromny wybór kształtów i rozmiarów szklanych naczyń, a roślinki komponujemy indywidualnie uwzględniając styl i oczekiwania Klienta, jak również preferencje roślinek, tak aby stworzyć im optymalne warunki.

Kwiaciarnia Atena w Luboniu, dekoracje świąteczne

DEKORACJE ŚWIĄTECZNE

Na Boże Narodzenie i Wielkanoc oferujemy wiele rozmaitych dekoracji i kompozycji, które w Państwa domach pomogą stworzyć świąteczny klimat. 

Wykonujemy dekoracje sezonowe i aranżujemy całe wnętrza, aby pachniały świętami w najbardziej wyjątkowe dni w roku.

KWIACIARNIA ATENA

Adres

ul. Traugutta 24a
62-030 Luboń

Kontakt

tel.: 61 813 04 54 / 501 017 196
sklep@kwiaciarniaatena.pl

Numer konta

Bank Millenium
15 1160 2202 0000 0002 8022 7423