LAS W SZKLE & FLOWER BOX

Kochamy kwiaty i uwielbiamy się nimi bawić i puszczać wodzę naszej fantazji i kreatywności…. Każde naczynie – nieważne czy wielki, szklany słoik czy malutka porcelanowa filiżanka lub też flokowane pudełko to dla nas przestrzeń, w której mogą żyć kwiaty. Dla Ciebie stworzymy indywidualną kompozycję, wystarczy, że przyniesiesz nam swoje własne, sentymentalne naczynie lub też  wybierzesz coś z naszej szerokiej oferty. 

Kwiaciarnia Atena w Luboniu, bukiety ślubne

Las w szkle

„Las w słoiku” to oryginalna kompozycja z roślin ułożona w szklanym naczyniu wymagająca niewiele pielęgnacji, często z sukulentami lub kaktusami. Las w słoiku to czarująca kombinacja – szkło wzmacnia świeżą zieleń roślin, dzięki czemu wyróżniają się jeszcze bardziej.

Realizacja - Kwiaciarnia Atena w Luboniu, Traugutta 24A, bukiety, kompozycje i dekoracje ze świeżych kwiatów

Kwiaty w KOSZU

Kompozycje z kwiatów możemy stworzyć w wiklinowym koszu, drewnianej skrzyneczce lub porcelanowym naczyniu, np. w stylowej filiżance. Taki „słodziak” to idealny prezent, a filiżanka, kosz lub skrzyneczka będzie o nim przypominać przez lata.

Flower box - Kwiaciarnia Atena w Luboniu, Traugutta 24A, bukiety, kompozycje i dekoracje, flowerbox ze świeżych kwiatów

Flower box

Flower box może być cudowną dekoracją mieszkania lub trafionym prezentem urodzinowym. Każdy flower box przygotowujemy indywidualnie na zamówienie. W naszej kwiaciarni dostępne są pudełeczka tekturowe, welurowe i flokowane w różnych rozmiarach i kształtach.

ADRES 

Kwiaciarnia ATENA

ul. Traugutta 24a

62-030 Luboń

KONTAKT

tel.: 61 813 04 54

tel.: 533 888 475

sklep@kwiaciarniaatena.pl

NUMER KONTA

Bank Millenium

70 1160 2202 0000 0002 2795 4103